Lokal | Sprzedaż

Gorzów Wielkopolski, Górczyn

1 150 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 150 000 PLN
Cena za m2
5 275 PLN
Powierzchnia
218 m2
Piętro
-1 / 2
Liczba pięter
2
Numer oferty
337/3070/OLS

Opis

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo handlowy o pow. 218 m2 zlokalizowany na poziomie -1 w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym - biurowym, położony Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

W skład powierzchni lokalu wchodzi osiem pomieszczeń, kuchnia, łazienka wyposażona w trzy natryski, trzy WC, trzy umywalki oraz holl.

DO LOKALU PRZYNALEŻ 10 MIEJSC POSTOJOWYCH PRZED BUDYNKIEM ! ! !

Lokal w bardzo dobrym stanie, ściany szpachlowane i malowane, podłoga wyłożona terakotą, łazienka oraz kuchnia w glazurze i terakocie.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzu działalności hotelowej, biurowej, handlowej, kancelaryjnej czy szkoleniowej.

Lokal posiada wejście z poziomu chodnika.

GÓRCZYN- to jedno z największych osiedli mieszkaniowych Gorzowa Wielkopolskiego powstaje tu wiele budynków mieszkalnych oraz punktów Usługowo-Handlowych co powoduje, że dzielnica staje się funkcjonalną częścią miasta. Znajduje się tutaj wiele centrów handlowych oraz Sklepów wielko powierzchniowych: Galeria Manhattan, Castorama, Lidl, Komfort. Znajdują się tutaj także szkoły podstawowe, gimnazja, przedszkola. Park Górczyński, Park Kopernika to chętnie odwiedzane miejsca gdzie możemy odpocząć od miejskiego zgiełku. Górczyn wyposażony jest nowoczesną infrastrukturę drogową. Do dzielnicy można dotrzeć komunikacją miejską MZK Gorzów. Na osiedlu mieści się w szpital Wojewódzki.

CENA : 1.150.000,00 zł NETTO

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI ! ! !

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW ! ! !

Dodatkowe informacje

Telefon
Tak
Internet
Tak
Światłowód
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM