Działka budowlana ul. Niwicka, 1384 m2, media

Działka | Sprzedaż | Gorzów Wielkopolski, Zieleniec

149 900 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
149 900 PLN
Cena za m2
108 PLN
Pow. działki
1 384 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27.7
Numer oferty
372/7162/OGS

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - pięknie położoną działką budowlaną w Gorzowie Wielkopolskim. Ta działka o powierzchni 1384 m2 jest idealna do realizacji Twoich marzeń o własnym domu jednorodzinnym.

Działka jest doskonale usytuowana, znajduje się pomiędzy drogą Niwicką, a Ludową w obrębie Zieleniec, zapewniając łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych. Jej atrakcyjne położenie umożliwia cieszenie się spokojem i prywatnością, jednocześnie będąc w dogodnej odległości od miasta.

Teren ten objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę jednorodzinną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wokół Ciebie będą powstawać podobne domy, co tworzy przyjazne i spójne otoczenie.

Działka posiada dogodne wymiary około 50,0 m x 27,7 m, co daje dużo przestrzeni na realizację Twoich architektonicznych wizji. Dodatkowym atutem jest dostęp do mediów: prąd, woda, gaz znajdują się w drodze przy działce, a kanalizacja jest oddalona o około 50 metrów od działki.

Cena działki jest do negocjacji, co daje Ci możliwość znalezienia korzystnej oferty. Zapraszamy Cię serdecznie na prezentację, gdzie będziesz mógł osobiście przekonać się o potencjale tej działki i jej idealnym położeniu.

Nie przegap okazji do stworzenia swojego wymarzonego domu na tej atrakcyjnej działce budowlanej w Gorzowie Wielkopolskim. Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na prezentację i rozpocząć realizację swoich planów mieszkaniowych.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe informacje

Aranżacja działki
Brak
Ogrodzenie
Siatka
Obecna zabudowa działki
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Odl. od centrum miasta [km]
5
Dostępne w okolicy
Przedszkole, Zabudowa niska, Plac zabaw, Kościół, Sklep
Droga dojazdowa
Utwardzona
Typ ulicy/drogi
Osiedlowa
Komunikacja
Autobus
Widok na
Pola, Inne budynki

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM