Działka | Sprzedaż

Ściechów

159 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
159 000 PLN
Cena za m2
15 PLN
Pow. działki
10 180 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
283/3070/OGS

Opis

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 10 180 m2 położona w Ściechowie - Gmina Lubiszyn oddalonej 24 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

Zostało wydane pozwolenie na :

- budowę budynku jednorodzinnego, obiektu kategorii I, typ "Murator D80L - dla pokoleń", wolnostojącego, parterowego, z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia, o pow. użytkowej P= 246,50 m2 i kubaturze K=1118,60 m3 z instalacjami wewn. (wodociągową, kanalizacyjną, c.o., c.w.u., elektryczną z wiz) oraz tymczasowego bezodpływowego zbiornika na ścieki o pojemności 10,00 m3.

- budynku gospodarczego - garażowego, obiektu kategorii III, typ "Murator GC10" wolnostojącego, parterowego, z dwoma stanowiskami garażowymi, o powierzchni użytkowej P=66,84 m2 i kubatury K=334,92 m3 z instalacjami wewn. (wodociągową, c.o., elektryczną)
Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki

Zostały wydane warunki zabudowy :

- budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego, budynku gospodarczego oraz budynku garażowego wraz z niezbędnym uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu na działce i infrastrukturą.

Teren posesji płaski. Do działki prowadzi droga asfaltowa.

Sąsiedztwo stanowią liczne tereny zielone, co zapewnia kontakt z naturą i możliwość spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, która poza walorami związanymi ze spokojem i ciszą zapewnia łatwy i szybki dojazd do Gorzowa Wielkopolskiego.

Media: prąd, woda, szambo.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Dodatkowe informacje

Możliwość podziału
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM