Dom | Sprzedaż

Łagodzin

799 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
799 000 PLN
Cena za m2
5 789 PLN
Powierzchnia
138 m2
Powierzchnia użytkowa
138 m2
Pow. działki
350 m2
Numer oferty
828/3070/ODS

Opis

! ! ! OFERTA BEZPOŚREDNIA - BEZ PROWIZJI BIURA ! ! !

DRWIĘGA NIERUCHOMOŚCI oferuje Państwu kompleks domów jednorodzinnych, które łączą w sobie funkcjonalność użytkowania, nowoczesne technologie oraz najwyższe standardy wykończenia.

Osiedle o powierzchni blisko 1 ha, zlokalizowane przy ulicy Spokojnej w Łagodzinie (gm. Deszczno), to zespół 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na działkach o powierzchni 1000 m2 każdy, zostało wybudowane przez CHEĆKO Residential Developments.

Każdy z domów składa się z dwóch dwupoziomowych mieszkań z niezależnymi podłączeniami do sieci wodociągowej, elektroenergetycznej i osobnymi zbiornikami bezodpływowymi. Do poszczególnych mieszkań przynależy garaż.

Jesteśmy świadomi, iż idealny dom to nie tylko budynek, lecz także odpowiednie zagospodarowanie terenu inwestycji, części wspólne oraz podjazdy zostaną wyłożone kostką brukową. Każda posesja zabezpieczona furtką wejściową oraz bramą wjazdową otwieraną automatycznie- a to wszystko dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców.

Oferujemy Państwu ok. 138 m2 powierzchni użytkowej mieszkania dwupoziomowego oraz ok. 350 m2 własnego terenu zielonego

Nasze domy dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom zapewnią wygodę, oszczędność oraz wysoki komfort życia

Zastosowane technologie:

FOTOWOLTAIKA - Każdy z domów wyposażony jest w panele fotowoltaiczne umieszczone na dachu dla potrzeb zasilania domu, co znacznie obniża koszty związane z eksploatacją.

POMPA CIEPŁA - System grzewczy, który jest jednocześnie bardziej oszczędną i ekologiczną alternatywą dla wszelkiego rodzaju kotłów. W dużym stopniu przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów eksploatacji domu, dostarczając ciepło przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE - W połączeniu z fotowoltaiką oraz pompą ciepła, rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim ekonomiczne i ekologiczne.

REKUPERACJA - System wentylacji mechanicznej umożliwiający ogrzewanie świeżego powietrza nawiewanego do domu, a także oczyszczanie go z zanieczyszczeń i alergenów. Rozwiązanie to pozwala również na usuwanie z pomieszczeń wilgoci czy nieprzyjemnych zapachów, cechując się jednocześnie wysoką energooszczędnością.

INTELIGENTNY DOM - System pozwalający domownikom na kontrolę nad domem, nawet znajdując się poza nim. Nowoczesna technologia zapewniająca wygodę i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niej mieszkańcy mogą m.in. włączać/wyłączać oświetlenie, bądź urządzenia podłączone do gniazdek elektrycznych, kontrolować temperaturę w pomieszczeniach, zamykać/otwierać rolety zewnętrzne lub bramę, czy oglądać wideo na żywo z monitoringu.

IDEALNA LOKALIZACJA I KAMERALNOŚĆ - Ciche osiedle domów jednorodzinnych otoczone enklawą terenów zielonych, a także bliskość infrastruktury miejskiej, sprawia, że jest to odpowiednie miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno spokój i prywatność, jak również sąsiedztwo miasta.

Najwyższa jakość wykonania ! ! !

Do budowy naszego osiedla domków jednorodzinnych stosujemy tylko i wyłącznie wysokiej klasy materiały.

FUNDAMENTY - żelbetowa, ocieplona i energooszczędna płyta fundamentowa
ŚCIANY - murowane z wytrzymałych bloczków Silka 24 H+H, ocieplone styropianem grafitowym o grubości 20 cm
STROP - prefabrykowane Rector
DACH - wiązarowy, kryty szarą, płaską dachówką

Biuro projektowe ROXY DESIGN Roksana Folińska przygotowało dla każdego potencjalnego nabywcy domu projekt aranżacyjny salony, kuchni, sypialni oraz łazienki w cenie zakupu. Istnieje możliwość współpracy z projektantem i wykonanie aranżacji pozostałych pomieszczeń domu.

! ! ! OFERTA BEZPOŚREDNIA - BEZ PROWIZJI BIURA ! ! !

Dodatkowe informacje

Materiał
Cegła
Dach
Dachówka ceramiczna
Typ okien
PCV
Poddasze użytkowe
Tak
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Kształt działki
Kwadrat
Ukształtowanie działki
Płaska
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus
Siła
Tak
Prąd
Tak
Solary
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Ciepła woda
Pompa ciepła
Kanalizacja
Szambo - ekologiczne
Ogrzewanie
Pompa ciepła
Rekuperator
Tak
Pompa ciepła
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Legan nieruchomosci z siedzibą przy Śląska 1, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@legannieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM